Już po raz dziesiąty odbędą się w Bydgoszczy w dniach 22 – 24 maja br. Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2002. To największe w tej branży targi w Polsce i jedne z większych w Europie.

W ciągu dziesięciu lat wzięło w nich udział prawie 2,5 tys. wystawców i zwiedziło około 100 tys. osób reprezentujących firmy wodociągowo-kanalizacyjne, a także przedstawicieli samorządów lokalnych oraz wykonawców i projektantów [Fot.: Targi WOD-KAN dają okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami z branży...].
Targi branżowe to doskonała okazja do zaprezentowania najważniejszego i ciągle doskonalonego produktu. Dziesięcioletni okres obserwacji Targów pozwala na wyrażenie poglądu, że znajdują tu swoje miejsce zarówno wystawcy, jak i zwiedzający.
Nie bez znaczenia jest, że organizatorem Targów jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”, mająca siedzibę właśnie w Bydgoszczy – w miejscu lokalizacji Targów. Izba to organizacja zrzeszająca dziś ponad 400 firm z całej Polski. W tej liczbie około 90% to firmy wodociągowo – kanalizacyjne. Targi WOD-KAN to nie tylko impreza promocyjna, ale również nośnik informacji technicznej. Targi to także miejsce corocznych sp...

Wykup dostęp do płatnych treści Portalu Komunalnego!

Chcesz mieć dostęp do materiałów Portalu Komunalnego Plus?