Spotkanie będzie okazją do wymiany wiedzy oraz doświadczeń, przedyskutowania ważnych zagadnień, znalezienia rozwiązań dla nurtujących problemów. Panele tematyczne prowadzone będą przez najlepszych praktyków w formie moderowanej, interaktywnej dyskusji. Obrady w pierwszym dniu spotkania skierowane są tylko do eksploatatorów.
W trakcie Forum odbędzie się sesja networkingowa, która umożliwi poznanie się i pozyskanie nowych znajomości biznesowych. Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji prawnych.
Spotkanie ma się odbyć w dniach 19-20 listopada 2014 r. w Białce Tatrzańskiej.
Więcej informacji na temat forum
Komentarze (0)