Reklama

ad1a KUBOTA [17.05-16.06.24]

Rodzinny Park Rozrywki w Szczecinku - zobacz wizualizacje

Rodzinny Park Rozrywki w Szczecinku - zobacz wizualizacje
(jw)
17.04.2015, o godz. 10:06
czas czytania: około 1 minuty
0

W Szczecinku powstanie Rodzinny Park Rozrywki. Pojawi się na osiedlu Kopernika przy istniejącym stawie naturalnym.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1B KUBOTA [17.05-16.06.24]

Władze miasta przyjęły ostateczną koncepcję zagospodarowania strefy aktywnego wypoczynku przy ul. Kopernika. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jeszcze w tym roku powstanie tam Rodzinny Park Rozrywki.

Jak poinformował burmistrz Daniel Rak, nadzorujący prace projektowe – wokół stawu, który kilka miesięcy wcześniej został zrewitalizowany powstaną m.in. ścieżka do jazdy na rowerach i rolkach, amfiteatr (scena i widownia z elementami oporowymi i siedziskami) oraz dwa place zabaw dla małych dzieci i nastolatków.

Oprócz tego mieszkańcy Szczecinka będą mogli skorzystać z miejsc biesiadnych: dwóch palenisk odkrytych oraz dwóch palenisk wyposażonych w częściowe zadaszenie oraz grill i wędzarnie. W Rodzinnym Parku Rozrywki w Szczecinku pojawią się również nowe nasadzenia drzew i krzewów, a sam teren zostanie wyposażony w obiekty małej architektury: ławki, ławy siedziskowe, kosze na śmieci, stojaki na rowery, lampy oświetleniowe pomostów i terenu. Na środku stawu zostanie natomiast zainstalowana pływająca fontanna.

Projekt uwzględnia również potrzeby wędkarzy – przewidziano bowiem dwa pomosty pływające oraz regularne zarybienia akwenu linem, karasiem i karpiem.

[poll id=”10″]

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 NIEBEZPIECZNE [31.05-17.07.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2024