Nagła potrzeba fizjo w stolicy? Z pomocą może przyjść komórka, a w niej internetowa mapa warszawskich toalet.
Radni PiS w Radzie Warszawy poinformowali o braku pozwolenia na odbiór odpadów niesegregowanych przez jedną z firm, która odbiera śmieci w stolicy. Według nich firma nie ma go od sześciu lat, a mimo to świadczy usługi dla miasta w pięciu dzielnicach.
Mazowiecki wojewódzki Konserwator zabytków rozpoczął postępowanie w sprawie wpisu do rejestru zabytków osiedla Muranów Południowy w Warszawie. To odpowiedź na liczne wnioski miejscowych organizacji społecznych i osób prywatnych.
Woda z miejskich basenów znów zostanie użyta do czyszczenia stołecznych ulic. Warszawski Zarząd Oczyszczania Miasta startuje z ekologiczną akcją recyklingu wody.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie podpisał w środę umowę z firmą, która zaprojektuje i zbuduje drugi etap obwodnicy Proszowic (Małopolskie).











