Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Śmieciowy przetarg w CBA

Śmieciowy przetarg w CBA
04.11.2013, o godz. 8:47
czas czytania: około 1 minuty
0

Firma Remondis, która przegrała przetarg na odbiór śmieci w Warszawie, złożyła w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym zawiadomienie w sprawie nieprawidłowości przy przetargu - poinformował dyrektor spółki Grzegorz Czechoński.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

ad1b ECOMONDO [01.06-30.06.26]

We wniosku do CBA znalazły m.in. zarzuty wobec osób pełniących funkcje publiczne, które miały wpływ na postępowanie przetargowe. Zdaniem Czechońskiego osoby te mogły naruszyć przepisy prawa karnego. Nie wskazał jednak konkretnych nazwisk.

Kolejny zarzut Czechoński skierował w zawiadomieniu do CBA wobec Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania, które wygrało przetarg śmieciowy, a którego jedynym właścicielem jest miasto stołeczne Warszawa. Zarzuty dotyczą zmowy przetargowej i składania nieprawdziwych informacji .

Stołeczny ratusz nie komentuje tej sprawy.

Tagi:

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

ad2 KGO kompleksowa 2026 [02.06.-02.09.26]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

ad1d odpady z kanalizacji webinar [22.06-14.07.26]

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do
css.php
Copyright © 2026