Reklama

AD1A Forum Recyklingu 2024 [04.07-14.10.24]

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND już w maju w Poznaniu

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND już w maju w Poznaniu
21.04.2023, o godz. 13:58
czas czytania: około 1 minuty
0

W dniach 16-17 maja w Poznaniu w Poznań Congress Center (MTP) odbędzie się druga edycja Środkowoeuropejskiego Forum Technologii Wodorowych H2POLAND. Regionem Gospodarzem jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego, który zaprasza na to wydarzenie.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD 1B DZIAŁKA ecoworki.pl WOOD RECYCLING

Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND jest odpowiedzią na potrzebę popularyzowania wiedzy dotyczącej technologii nisko i zeroemisyjnych.

Idea H2POLAND

Gospodarka wodorowa jest jednym z kluczowych kierunków ograniczania globalnych zmian klimatu.  Forum H2POLAND to przestrzeń do międzyśrodowiskowej współpracy  biznesu, nauki, samorządów lokalnych oraz organizacji pozarządowych na rzecz maksymalizacji udziału polskich zasobów produkcyjnych i usługowych w realizacji inwestycji wodorowych.

Kto bierze udział w H2POLAND?

Forum H2POLAND to platforma wymiany eksperckiej wiedzy, która skupia przedstawicieli administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, środowisko nauki oraz biznesu otwartego na nowoczesne, przyjazne środowisku technologie.

Tematyka H2POLAND

Tematyka wpisuje się w plan REPowerEU, który zakłada przystępną cenowo, bezpieczną
i zrównoważoną energię dla Europy. Wodór staje się paliwem, które rewolucjonizuje unijną energetykę i umożliwia jeszcze pełniejsze wykorzystanie potencjału źródeł odnawialnych, a to przybliża Europę do neutralności klimatycznej.

Pierwsza edycja Forum H2POLAND odbyła się w maju 2022 roku. W czasie dwóch bardzo intensywnych dni na trzech scenach wystąpiło blisko stu ekspertów z całego świata, a ponad półtora tysiąca gości z całej Europy, uczestniczyło w konferencjach, panelach dyskusyjnych oraz targach.

Szczegóły, rejestracja i bilety na stronie: H2POLAND

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.
Reklama

AD2 AKADEMIA BDO [16.07-25.08.24]

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Aktualności
css.php
Copyright © 2024