Teraz pracownicy ZBiLK analizują poprawność wniosków pod względem formalnym. W przypadku braków w dokumentacji wspólnoty zostaną poproszone o uzupełnienie luk we wnioskach.
W drugiej połowie marca zbierze się komisja, która zakwalifikuje do uzyskania dofinansowania wybrane projekty. W skład komisji wejdą: Dyrektor Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych, pracownicy Działu Nadzoru Właścicielskiego ZBiLK, Ogrodnik miejski, pracownik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin oraz przedstawiciel Rady Miasta wyznaczony przez przewodniczącego Rady.
Po posiedzeniu komisji wybrane wspólnoty zostaną powiadomione o uzyskaniu dofinansowania. Informacja ta znajdzie się także na stronie internetowej www.zbilk.szczecin.pl. W tym roku łączna kwota dofinansowania wynosi 600 tys. zł.
Tegoroczna odsłona Zielonych Podwórek Szczecina jest już 6. edycją programu. Od początku jego trwania dofinansowanych i odebranych zostało już 70 projektów rewitalizacji. Łączna kwota dofinansowań (bez tegorocznych) to 5 mln 300 tys. zł.
Komentarze (0)