Olsztyn. 10 lat od uruchomienia linii tramwajowych
Mija 10 lat od momentu, gdy tramwaje stały się środkiem komunikacji publicznej w Olsztynie. Początkowo na trzech liniach przewoziły one w dni robocze ponad 18 tysięcy pasażerów. Dziś olsztynianie korzystają z pięciu linii; a liczba osób przewożonych każdego dnia podwoiła się.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6272435702606242040)
