Wodociągi w Kielcach mają już 90 lat
Historia kieleckiego przedsiębiorstwa wodociągowego rozpoczęła się 20 października 1929 r., kiedy władze Magistratu powołały „Dyrekcję Wodociągów i Kanalizacji Miasta Kielce”. Nazwa ta przetrwała do lat 50-tych. W 2019 r. przypada dziewięćdziesiąta rocznica wydarzeń.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15250510272606280232)
