Trzy zrewitalizowane parki w Jarocinie
Dzięki dotacji w wysokości 12,5 mln zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udało się zrewitalizować, ku uciesze wszystkich mieszkańców, aż trzy parki – poinformował burmistrz wielkopolskiego Jarocina Adam Pawlicki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1780671452606242028)
