Agata Juzyk (Reselekt S.A.) ostrzega, że emisje w systemie kaucyjnym będą duże [WYWIAD]
– Na naczepę samochodu ciężarowego wejdzie ok. 750 kg niezgniecionych butelek PET zebranych w systemie kaucyjnym. To oznacza, że emisje CO2 będą wysokie – mówi Agata Juzyk, prezeska Reselekt S.A., która odpowiada za uruchomienie jednego z pierwszych w Polsce operatorów systemu kaucyjnego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12252002712606231020)
![Agata Juzyk (Reselekt S.A.) ostrzega, że emisje w systemie kaucyjnym będą duże [WYWIAD]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2025/09/20250903_131709-300x200.jpg)