Spotkanie branży komunalnej w Katowicach już za tydzień. Co w programie?
Forum Regionalnej Gospodarki Komunalnej to cykl 7. spotkań przedsiębiorstw zajmujących się gospodarką komunalną. Już za tydzień przedstawiciele branży będą mogli porozmawiać w Katowicach o możliwościach rozwoju sektora w województwach śląskim i opolskim. Udział potwierdzili m.in. Paweł Augustyn z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Bogdan Pasko z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6797046522606242211)
