Lasy Państwowe przekażą milion sadzonek drzew i krzewów w ramach akcji #sadziMY
Przed nami szósta akcja #sadziMY. W piątek, 12 kwietnia, od godz. 9.00 do 15.00, każdy chętny będzie mógł udać się do nadleśnictwa i za darmo odebrać sadzonkę, którą będzie mógł zasadzić na własnym gruncie. Na chętnych czeka milion sadzonek drzew i krzewów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3652209982606240753)
