Dwa nowe skateparki w Poznaniu. Kolejne w planach
W Poznaniu powstały dwa nowe skateparki: na os. Tysiąclecia oraz przy ul. Szpaków (Rampa Malty). Oba projekty powstały dzięki Poznańskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Zadania prowadziła spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie jako inwestor zastępczy działający na rzecz miasta.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7590824392606241045)
