Większość pracowników Ministerstwa Klimatu pracuje zdalnie
W resorcie klimatu podejmujemy działania mające na celu ochronę pracowników przed koronawirusem, ale także zapewnienie ciągłości działania ministerstwa - zapewnił we wtorek PAP rzecznik resortu klimatu Aleksander Brzózka. Dodał, że ok. 460 pracowników na ponad 500 pracuje zdalnie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12206929092606240650)
