Co planuje rząd ws. spalania odpadów? Szczegóły na konferencji w Rzeszowie
Czy uda się rozwiązać problem z nadmiarem RDF-u i zmniejszyć skalę patologii, której przejawem była tegoroczna fala pożarów odpadów? Ministerstwo Energii widzi szansę w termicznym przekształcaniu odpadów z odzyskiem energii. Wykorzystanie tego źródła energii będzie jednym z tematów konferencji "Termiczne przekształcanie odpadów", która odbędzie się pod koniec stycznia w Rzeszowie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=7597633032606271303)
