Recykling elektroodpadów w górę, ale wciąż daleko do równowagi z rynkiem
W 2023 r. w Polsce poddano recyklingowi prawie 500 tys. ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – wynika z danych MKiŚ. To wzrost w porównaniu z poprzednimi latami, ale wciąż znacznie mniej niż ilość nowego sprzętu wprowadzanego do obrotu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14372176282606242329)
