Łódź. Na ulice miasta wyjedzie autobus dla bezdomnych i potrzebujących
Autobus dla bezdomnych i potrzebujących, w którym można zjeść ciepły posiłek i uzyskać podstawową pomoc, wyruszy na ulice Łodzi w poniedziałek wieczorem. To 22. sezon kursowania pojazdu, w którym poprzedniej zimy ze wsparcia korzystało każdej nocy średnio 150 osób.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18496876582606231504)
