Po awarii przepompownia ścieków pracuje normalnie
Przepompownia w Jaworznie (woj. śląskie) pracuje już normalnie - wynika z informacji rzecznika spółki Wodociągi Jaworzno Sławomira Grucela. W niedzielę, 13 września w przepompowni doszło do awarii, przez kilka godzin ścieki wpływały do Białej Przemszy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3359789022606250526)
