Awaria wodociągu w Warszawie. Tramwaje jeździły objazdem
Do awarii magistrali wodociągowej i dużego wypływu wody doszło po godz. 10:00. Woda podmyła torowisko, tramwaje jeździły objazdami. Jak zapewnia MPWiK w Warszawie, awaria nie spowodowała przerw w dostawach wody dla mieszkańców.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18904117482606271246)

