Dolnośląskie. Beata Merenda wojewódzką inspektorką ochrony środowiska
Beata Merenda została powołana na funkcję wojewódzkiej inspektorki ochrony środowiska, zacznie ją pełnić od 2 kwietnia br. Zapowiedziała, że jednym z najważniejszych problemów, którymi zamierza się zająć, są nielegalne składowiska odpadów na terenie Dolnego Śląska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9219771212606240433)
