Jedenasty sezon BiKeRa w Białymstoku
Wczoraj w Białymstoku ruszył 11. sezon Białostockiej Komunikacji Rowerowej – BiKeR. W Białymstoku oraz w gminach Juchnowiec, Choroszcz, Supraśl i Wasilków rowery miejskie można wypożyczać do końca października. Limit bezpłatnego czasu korzystania z roweru miejskiego to pierwsze 25 minut wypożyczenia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21004935392606241930)


