132 solarne biletomaty dla pasażerów Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Śląsko – dąbrowski Zarząd Transportu Metropolitalnego (ZTM) podpisał umowę na dostawę i utrzymanie 132 solarnych automatów biletowych. Inwestycja ta przede wszystkim zwiększy dostępność biletów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17770315472606241539)

