Rajską wyspę Boracay na Filipinach zalewają ścieki
Hotele i restauracje na wyspie Boracay na Filipinach spuszczają ścieki do morza. Prezydent Filipin Rodrigo Duterte zagroził, że zamknie kurort ze względu na zanieczyszczenia. - Wychodzisz z morza i śmierdzisz. Boracay to szambo - powiedział Duterte.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9168060902606252327)
