Sejmowe komisje: szklane butelki wielokrotnego użytku po staremu
Sejmowa Komisja Gospodarki i Rozwoju oraz Komisja Ochrony Środowiska zarekomendowały uchwalenie poselskiego projektu nowelizacji, który umożliwia dalsze funkcjonowanie dotychczasowych, rynkowych systemów zwrotu szklanych butelek wielokrotnego użytku.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14362784282606230848)


