Ustawa o bonie energetycznym uchwalona. Jakie warunki trzeba spełnić?
Sejm przyjął nową ustawę o bonie energetycznym, która ma na celu wsparcie gospodarstw domowych o niższych dochodach. Środki te mają za zadanie złagodzić skutki wzrostu cen energii, przyznając jednorazowe świadczenia pieniężne w drugiej połowie 2024 r. Wysokość bonu będzie zależała od liczby osób w gospodarstwie oraz rodzaju wykorzystywanych źródeł ogrzewania
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8830326792606241817)

