Ponad 32 mln zł z UE na komunikację w Busku-Zdroju i Stopnicy
Ponad 32 mln zł unijnego dofinansowania otrzymały Busko-Zdrój i Stopnica na komunikację autobusową. W ramach wspólnego projektu obu świętokrzyskich gmin powstanie m.in. Centrum Komunikacyjne, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, zakupione zostaną też bezemisyjne autobusy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10762298282606242028)
