Proszowice zmodernizowały system pozyskiwania wody
We wtorek (22 października), nastąpiło oficjalne otwarcie stacji uzdatniania wody w Proszowicach (woj. małopolskie). Koszt inwestycji zamknął się w kwocie 23 mln zł. Modernizacja systemu pozyskiwania i uzdatniania wody dla mieszkańców Proszowic i sąsiednich miejscowości składała się z dwóch etapów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12339779162606231927)



