Nielegalne odpady ze Stargardu wróciły do Anglii
Na działce w Stargardzie zgromadzono w sumie ok. dwóch ton odpadów budowlanych, tworzyw sztucznych oraz odpadów zmieszanych. Zwożono je i składowano nielegalnie. Odpady wróciły już do Wielkiej Brytanii na koszt tamtejszej agencji ochrony środowiska.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=9185102942606252032)
