Wykorzystać ciepło odpadowe w stolicy Wielkopolski
Miasto Poznań wraz z Veolią oraz spółką Aquanet będą pracować nad projektami służącymi poprawie efektywności energetycznej w Poznaniu. Zawarte porozumienie dotyczy działania w zakresie oceny możliwości wykorzystania potencjału ciepła odpadowego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16014721682606241439)
