W Elblągu ciepła nie zabraknie. Miasto wyjaśnia
W Elblągu trwa spór między miastem a dostawcą ciepła, spółką Energa Kogeneracja, która w grudniu wypowiedziała umowę. Przedstawiciele ratusza podkreślają, że – zgodnie z jej zapisami – ciepło do sieci musi popłynąć.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20083146672606250559)
