W Cieszynie na ulice wyjechał kolejny autobus elektryczny
Dwa nowe autobusy elektryczne w czwartek zaczęły przewozić pasażerów w Cieszynie. Solarisy oraz stacja ich ładowania kosztowały 4,62 mln zł. Samorząd pozyskał na inwestycję dofinansowanie z UE.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13734994702606250653)
