Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: Coca-Cola

Łącznie artykułów: 3.

Meksykanie piją colę, bo brakuje wody

Meksykanie piją colę, bo brakuje wody

19.07.2018
6

Meksykanie w stanie Chiapas piją Coca-Colę, bo brakuje wody. Koncern używa jej bowiem do produkcji gazowanych napojów. W USA zezwolenie na eksploatację źródeł w Lesie Narodowym San Bernardino, mimo protestów ekologów, po raz kolejny otrzymuje Nestlé.

css.php
Copyright © 2026