Czerwone pojemniki wracają do polskich miast. Posłużą do zbierania elektrośmieci
Na terenie Poznania i innych gmin należących do Związku Międzygminnego Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej (GOAP) wkrótce pojawią się czerwone pojemniki. Takie same śmietniki pojawiły się już w Chełmie. Co należy do nich wyrzucać?
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2829985462606261547)
