"Czyste Powietrze". Wkrótce znów będzie można składać wnioski
Od poniedziałku, 21 stycznia zostanie wznowiony nabór wniosków w rządowym programie antysmogowym „Czyste Powietrze”. Podczas konferencji prasowej poinformował o tym minister środowiska Henryk Kowalczyk. Przyjmowanie wniosków wstrzymano na początku stycznia
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15832354502606241539)
