Nawet 25 lat więzienia za przestępstwa środowiskowe. Nowe plany ministerstwa
Nawet 25 lat pozbawienia wolności będzie groziło za najpoważniejsze przestępstwa środowiskowe – zapowiada resort klimatu i środowiska. O planach ministerstwa informuje wtorkowy „Dziennik Gazeta Prawna”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5232299652606250238)


