Kopalnia PGG będzie odzyskiwać ciepło z wody
Jak informuje biuro prasowe Polskiej Grupy Górniczej w Katowicach, Marek Skuza - wiceprezes ds. produkcji PGG oraz Konrad Borowski, prezes zarządu spółki Dalkia Polska Energia, podpisali umowę o współpracy, dotyczącą budowy instalacji odzysku ciepła z wód dołowych w kopalni Mysłowice - Wesoła.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15507229472606241722)

