Sejm ponownie zajmuje się nowelizacją ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę
Podczas środowych obrad Sejmu odbyło się drugie czytanie projektu nowelizacji ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i odprowadzaniu ścieków. Dokument, wraz z poprawkami zgłoszonymi przez posłów, został skierowany do dalszych prac w Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18034435082606231212)
