Kraków przedłuża darmowe parkowanie do 11 kwietnia
W związku z ogłoszonymi przez rząd ograniczeniami dotyczącymi stanu epidemicznego władze Krakowa zdecydowały o przedłużeniu do 11 kwietnia okresu, w którym nie będzie poboru opłat i kontroli w strefie płatnego parkowania. Pierwotnie miał on trwać do końca marca.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10856474212606250115)
