Niemal milion sadzonek do odebrania w akcji #sadziMY
Tegoroczna edycja akcji #sadziMY współorganizowana jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej i Lasy Państwowe. Porozumienie w tej sprawie podpisali szefowie obu instytucji. Sama akcja wystartowała już dzisiaj.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18001611082606241147)
