Polskie miasta chcą współpracować w walce ze zmianami klimatu
Samorządy deklarują większą współpracę na rzecz ochrony klimatu i apelują do rządu o pomoc w realizacji ambitnego celu - osiągnięcia neutralności klimatycznej polskich miast do 2050 r. Wczoraj przedstawiciele największych samorządów podpisali deklarację o współpracy i powołaniu koalicji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5244331972606251213)
