Kielce: abolicja w deklaracjach śmieciowych tylko do końca sierpnia
Do końca sierpnia mieszkańcy Kielc mogą bez konsekwencji uaktualnić deklarację śmieciową. Władze miasta apelują, by kielczanie sprawdzili jeszcze raz zgłoszone dane i poprawili ewentualne nieścisłości. Ma to pomóc w uszczelnieniu systemu gospodarki odpadami.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19524763402606241238)



