Wrocław z własną Strategią Gospodarowania Wodami Opadowymi
Od początku bieżącej kadencji władz samorządowych miasta Wrocławia powstało już ponad 200 inwestycji z zakresu błękitno-zielonej infrastruktury (BZI). Natomiast teraz, jak zapewnia wrocławski magistrat, nadszedł czas na kolejny krok, czyli opracowanie Strategii Gospodarowania Wodami Opadowymi (GWO).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8585872192606242102)

