NFOŚiGW: ponad 16,6 mln zł wypłaconych dotacji do zakupu aut elektrycznych
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej po roku od uruchomienia programu "Mój elektryk" wypłacił indywidualnym nabywcom ponad 16,6 mln zł dofinansowania do zakupu aut elektrycznych, a leasingodawcom ponad 66 mln zł - poinformował Fundusz.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10106350512606241830)
