34 mln zł mogą otrzymać gminy z Warmii i Mazur na cyfryzację w urzędach
Kwota 34 mln zł przeznaczona zostanie na program cyfryzacji urzędów w gminach na Warmii i Mazurach. Samorządy będą mogły kupić za te pieniądze oprogramowanie, sprzęt oraz przeszkolić urzędników - powiedział w poniedziałek Adam Andruszkiewicz sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16988260102606242213)
