Dolnośląskie. 20 mln zł na pilotażowy program wymiany „kopciuchów” w budynkach wielorodzinnych
20 mln zł przeznaczy resort środowiska oraz NFOŚiGW na pilotażowy program wymiany starych pieców na paliwa stałe oraz termomodernizację budynków na Dolnym Śląsku. W poniedziałek zainaugurowano pilotaż oraz otwarto punkt informacyjny programu „Czyste Powietrze” w Strzegomiu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=21152816742606280723)
