NFOŚiGW: 22 listopada rusza nabór wniosków o dopłaty do zakupu e-pojazdów m.in. dla samorządów
22 listopada rusza nabór wniosków o dopłaty do zakupy e-pojazdów dla m.in. samorządów i organizacji - poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dodał, że to ostatni komponent programu „Mój elektryk”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3314237882606240507)

