Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zach 970 x 250

Elektromobilność

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

video

W Poznaniu zaprezentowano autobus Solaris na wodór

W Poznaniu, po raz pierwszy w Polsce, zaprezentowano autobus wodorowy Solaris Urbino 12 hydrogen. To ekologiczny i całkowicie bezemisyjny pojazd.

Kraków kupuje 50 nowych elektrycznych autobusów. Jest przetarg

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ogłosiło przetarg, dzięki któremu do miasta ma zostać dostarczonych 50 nowych przegubowych autobusów elektrycznych.

Białystok będzie miał autobusy hybrydowe

Miasto podpisało umowę z szwedzką firmą Volvo Bus Corporation na dostawę dwóch hybrydowych autobusów komunikacji miejskiej. Koszt inwestycji to 3,7 mln zł.
Zielony symbol ładowania samochodów elektrycznych na parkingu

Miasta podpisały deklarację na rzecz rozwoju elektromobilności

Podczas Kongresu Nowej Mobilności, który odbywał się w Lublinie, włodarze kilkudziesięciu polskich miast podpisali deklarację na rzecz rozwoju elektrombilności. Samorządy zapowiedziały stworzenie optymalnych warunków sprzyjających rozwojowi elektrycznego transportu.

Buspasy w Łodzi także dla samochodów elektrycznych. Jest specjalny znak

Łódź jako pierwsze miasto w Polsce oznakowuje buspasy znakami samochodów elektrycznych. Ma to promować rozwój elektromobilności w polskich miastach.

Polski ekologiczny autobus po raz drugi. Czy tym razem się uda?

13 firm i konsorcjów stara się o zwycięstwo w przetargu na wytworzenie i dostawę bezemisyjnych autobusów. To drugie podejście Narodowego Centrum Badań i Rozwoju do tego projektu.
css.php