Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Makita Baner A [26.01-01.02.23]

Elektromobilność

Wpisy

ekotech BANER D [19.01-07.03.23]
Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

Pociąg niemieckich kolei regionalnych

Rewolucja taryfowa zmieni komunikację publiczną w Niemczech

Od kwietnia 2023 roku za 49 euro będzie można kupić bilet miesięczny na komunikacje miejską i pociągi regionalne obowiązujący na terenie całych Niemiec.

Elektromobilność w Polsce dziś i jutro

Elektromobilność to jedno z najważniejszych zagadnień współczesnej motoryzacji. W poniższym artykule poruszamy tylko kilka z wielu istotnych kwestii. Większość informacji zebraliśmy podczas Kongresu Nowej Mobilności 2022, w którym udział wzięło 1,5 tys. uczestników z całej Europy.
podpisanie umowy

Wrocław. Budowa i modernizacja elektroenergetycznej sieci dystrybucyjnej

Budowa oraz modernizacja elektroenergetycznej sieci dystrybucyjnej we Wrocławiu na potrzeby rozwoju infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. To efekt umowy między NFOŚiGW a Tauron Dystrybucja.
Ładowanie samochodu elektrycznego

Komisja senacka chce, żeby samochody elektryczne można było rozliczać w delegacji

Nadzwyczajna senacka komisja ds. klimatu przygotowała inicjatywę ustawodawczą, która ma umożliwić rozliczanie w delegacjach służbowych kosztów wykorzystania prywatnych samochodów elektrycznych.
fabryka toyoty

Produkcja napędów hybrydowych piątej generacji w Polsce

Toyota uruchomiła w Polsce produkcję elektrycznych przekładni hybrydowych piątej generacji, w tym silników elektrycznych, współpracujących z silnikiem benzynowym o pojemności 1,8 l. Jesteśmy jedynym europejskim krajem, w którym japoński koncern wytwarza tego rodzaju elementy.

232 ładowarki aut elektrycznych w Warszawie – tak „rozwijamy” elektromobilność

Jak podaje PAP, w Warszawie są 232 ogólnodostępne ładowarki do samochodów elektrycznych (stan na 30 września 2022r.). Z tą liczbą stacji do ładowania, stolica Polski znajduje się w ogonie UE.
css.php