Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Bentley 970 x 250

Elektromobilność

Wpisy

Zobacz wszystkie wydarzenia

Wpisy

W Opolu została uruchomiona stacja szybkiego ładowania aut elektrycznych

Stacja ładowania samochodów elektrycznych dużej mocy została oddana do użytku w środę 10 kwietnia. Ładowanie samochodu elektrycznego na stacji należącej do Energetyki Cieplnej Opolszczyzny (ECO) trwa pół godziny.

Rowery miejskie w Trójmieście z ograniczeniami. “Mevo przerosło oczekiwania” [AKTUALIZACJA]

Operator systemu rowerów miejskich dla 14 gmin na Pomorzu - firma Nextbike - ograniczył jego działanie. Powodem jest duże zainteresowanie, na które usługodawca nie był przygotowany.

40 nowych aut elektrycznych we Wrocławiu

Pojazdy Renault Zoe zasiliły flotę miejskiej wypożyczalni samochodów Vozilla. Nowe samochody zastąpiły najbardziej wysłużone Nissany Leaf.

Autobusy gazowe we flocie PKS-u

W 2021 r. Beskidzki Związek Powiatowo-Gminny oraz PKS w Bielsku-Białej zmierzają kupić 26 autobusów zasilanych gazem CNG. Trwają testy kolejnego modelu.

Motor Show 2019 w Poznaniu pełne elektromobilności. Jest moc! [GALERIA]

Samochody elektryczne i hybrydowe cieszą się coraz większą popularnością a koncerny motoryzacyjne poświęcają im coraz więcej uwagi i... pieniędzy. Na rynek trafiają więc "elektryki" o coraz lepszych osiągach, ale także o coraz ciekawszych konstrukcjach. Można się o tym przekonać na rozpoczynających się dziś w Poznaniu targach Motor Show 2019.

Mevo wystartowało. Gdańsk, Gdynia i Sopot mają ponad 1200 rowerów elektrycznych

Największy w Polsce system rowerów publicznych, składających się w całości z rowerów wspomaganych elektrycznie, wreszcie wystartował. W 14 miastach i gminach Obszaru Metropolitalnego Gdańsk – Gdynia – Sopot można od wczoraj korzystać z 1224 rowerów. Wkrótce ta liczba wzrośnie do 4080.
css.php