Doradztwo energetyczne w Wielkopolsce
20 listopada zebrali się przedstawiciele jednostek samorządów terytorialnych, przedsiębiorcy oraz osoby współpracujące z Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego, który ma na celu stworzenie sieci doradców energetycznych oraz edukację skutkującą ograniczeniem zużycia energii.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2743694742606252328)

