Gmina Piątnica z nowym operatorem sieci wod.-kan.
W środę (4 grudnia br.), wójt gminy Piątnica (woj. podlaskie, pow. łomżyński), Krzysztof Ryszard Kozicki podpisał umowę z Leonem Aleksiejukiem, prezesem Wodociągów Podlaskich Sp. z o.o. W rezultacie tego porozumienia, operator przejmie zadania związane z zaopatrzeniem w wodę i odprowadzaniem ścieków na obszarze gminy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1786168552606241201)








